Wysyłka

 

Masz do wyboru kilka opcji dostawy:

 

  •   7 zł - Poczta Polska - List polecony ekonomiczny - 3-5 dni robocze (przedpłata)
  •   9 zł - Poczta Polska - List polecony priorytetowy - 1-2 dni robocze (przedpłata)
  • 14 zł - InPost - Odbiór w paczkomacie - 2-3 dni robocze (przedpłata)
  • 18 zł – DHL/DPD - Przesyłka kurierska - 1 dzień roboczy (przedpłata)

 

List polecony ekonomiczny - jest to najtańsza opcja wysyłki. Czas dostawy to od 3 do 5 dni roboczych. List ma swój numer śledzenia, więc można śledzić drogę przesyłki.

List polecony priorytetowy – jest to jedna z najszybszych opcji wysyłki. Czas dostawy to od 1 do 3 dni roboczych. List ma swój numer śledzenia, więc można śledzić drogę przesyłki.

Odbiór w paczkomacie – jest to idealna opcja wysyłki dla prezentów dla bliskich Ci osób. Twoja biżuteria dostarczana jest do paczkomatu więc nie ma ryzyka, że ze wcześnie trafi w ręce przyszłego właściciela. Sprawdzi się też idealnie jeżeli często nie ma Cię w domu i nie chcesz odbierać przesyłki z poczty. trafi za wcześnie w 2-3 dni robocze (przedpłata)

Przesyłka kurierska – jest to najszybsza i najdroższa opcja wysyłki. Biżuteria dociera na miejsce na drugi dzień po nadaniu. Przesyłki maja numer śledzenia, ich droga jest na bieżąco aktualizowana w systemie. Korzystamy z usług firmy DHL lub DPD.

Odbiór osobisty - Aktualnie niedostępny

 

Pamiętaj, aby w trakcie składania zamówienia zaznaczyć odpowiedni sposób dostawy. Przy zakupie kilku sztuk biżuterii za wysyłkę płacisz tylko raz! .

Zakupiony przez Ciebie towar dostępny od ręki w sklepie internetowym będzie wysłany w ciągu 1-2 dni roboczych licząc od chwili zaksięgowania Twojej wpłaty. Dołożymy wszelkich starań, aby przesyłki wychodziły od nas szybko i sprawnie. Biżuteria wysyłana jest codziennie – w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Każda zmiana statusu zamówienia będzie komunikowana mailem. 

Niektóre wzory biżuterii dostępne są na zamówienie, informację o tym znajdziesz na karcie produktu. Czas oczekiwania na wysyłkę wyniesie w ich przypadku 5 - 14 dni roboczych. 

Istnieje ryzyko chwilowej przerwy dostępności niektórych modeli. Jeżeli Twoje zamówienie

Dostawa zakupionych towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczypospolitej Polskiej. Jeżeli chcesz abyśmy dostarczyli przesyłkę w miejsce leżące poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej – napisz do nas wiadomość przed złożeniem zamówienia. Ustalimy szczegóły i koszt dostawy. 

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczeniu zamówionego towaru, w sytuacjach, gdy opóźnienie nie wynika z naszej winy.

Zapraszamy na zakupy!

By Sendi


Accept Site use cookies